ADV182301 BLUE PRINT фільтр палива з ущільнюючим кільцем
- Немає в наявності
439 ₴
+380 (67) 283-68-43
- +380 (50) 534-77-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
ADV182301 BLUE PRINT фільтр палива з ущільнюючим кільцемНемає в наявності
439 ₴
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
ADV182301 BLUE PRINT фільтр палива з ущільнюючим кільцем
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Blue Print |
| Код запчастини | ADV182301 |
| Тип фільтра | Вставка |
| Висота | 137 мм |
| Внутрішній діаметр | 11 мм |
| Зовнішній діаметр | 78 мм |
| Діаметр ущільнювального кільця | 74 мм |
| Сумісність з маркою | Seat, Volkswagen, Audi, Skoda |
| Сумісність з моделлю | Superb, Beetle, Caddy, Tiguan, Toledo, Touran, Jetta, Octavia, A3, Passat, Scirocco, Leon, TT, Golf, Yeti, Eos, Altea |
- Ціна: 439 ₴
