ADU172208 BLUE PRINT к-т повітряного фільтра
- Немає в наявності
0,01 ₴
+380 (67) 283-68-43
- +380 (50) 534-77-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
ADU172208 BLUE PRINT к-т повітряного фільтраНемає в наявності
0,01 ₴
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
ADU172208 BLUE PRINT к-т повітряного фільтра
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Blue Print |
| Код запчастини | ADU172208 |
| Тип фільтра | Вставка |
| Довжина | 310 мм |
| Ширина | 156 мм |
| Висота | 24 мм |
| Сумісність з маркою | Mercedes-Benz |
| Сумісність з моделлю | S-Class, CLS, C-Class, SL, R-Class |
- Ціна: 0,01 ₴
