ADT32370 BLUE PRINT фільтр палива з ущільнюючим кільцем
- Немає в наявності
0,01 ₴
+380 (67) 283-68-43
- +380 (50) 534-77-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
ADT32370 BLUE PRINT фільтр палива з ущільнюючим кільцемНемає в наявності
0,01 ₴
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
ADT32370 BLUE PRINT фільтр палива з ущільнюючим кільцем
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Blue Print |
| Код запчастини | ADT32370 |
| Тип фільтра | Вставка |
| Довжина | 102 мм |
| Внутрішній діаметр | 19 мм |
| Висота | 80 мм |
| Сумісність з маркою | Citroen, Peugeot, Toyota, Fiat |
| Сумісність з моделлю | Corolla, Expert, 306, 206, Jumpy, Xsara, Scudo, Berlingo, Partner |
- Ціна: 0,01 ₴
