ADT32293 BLUE PRINT Фільтр повітряний
- Немає в наявності
0,01 ₴
+380 (67) 283-68-43
- +380 (50) 534-77-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
ADT32293 BLUE PRINT Фільтр повітрянийНемає в наявності
0,01 ₴
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
ADT32293 BLUE PRINT Фільтр повітряний
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Blue Print |
| Код запчастини | ADT32293 |
| Тип фільтра | Вставка |
| Довжина | 305 мм |
| Ширина | 145 мм |
| Висота | 84 мм |
| Сумісність з маркою | Toyota |
| Сумісність з моделлю | Avensis |
- Ціна: 0,01 ₴
