ADT32248 BLUE PRINT Фільтр повітряний
- Немає в наявності
0,01 ₴
+380 (67) 283-68-43
- +380 (50) 534-77-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
ADT32248 BLUE PRINT Фільтр повітрянийНемає в наявності
0,01 ₴
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
ADT32248 BLUE PRINT Фільтр повітряний
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Blue Print |
| Код запчастини | ADT32248 |
| Тип фільтра | Вставка |
| Внутрішній діаметр | 86 мм |
| Висота | 281 мм |
| Зовнішній діаметр | 146 мм |
| Сумісність з маркою | Toyota |
| Сумісність з моделлю | HiAce |
- Ціна: 0,01 ₴
