ADT32231 BLUE PRINT Фільтр повітряний
- Немає в наявності
0,01 ₴
+380 (67) 283-68-43
- +380 (50) 534-77-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
ADT32231 BLUE PRINT Фільтр повітрянийНемає в наявності
0,01 ₴
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
ADT32231 BLUE PRINT Фільтр повітряний
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Blue Print |
| Код запчастини | ADT32231 |
| Тип фільтра | Вставка |
| Довжина | 249 мм |
| Ширина | 171 мм |
| Висота | 52 мм |
| Сумісність з маркою | Citroen, Peugeot, Toyota, Volkswagen, Isuzu |
| Сумісність з моделлю | Previa, Lancer, ASX, Gemini, 4008, Outlander, Hilux, 4Runner |
- Ціна: 0,01 ₴
