ADR162206 BLUE PRINT Фільтр повітряний
- Немає в наявності
475 ₴
+380 (67) 283-68-43
- +380 (50) 534-77-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
ADR162206 BLUE PRINT Фільтр повітрянийНемає в наявності
475 ₴
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
ADR162206 BLUE PRINT Фільтр повітряний
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Blue Print |
| Код запчастини | ADR162206 |
| Тип фільтра | Вставка |
| Довжина | 243 мм |
| Ширина | 190 мм |
| Висота | 58 мм |
| Сумісність з маркою | Mercedes-Benz, Renault |
| Сумісність з моделлю | Scenic, Kangoo, Megane |
- Ціна: 475 ₴
