ADR162203 BLUE PRINT Фільтр повітряний
- Немає в наявності
452 ₴
+380 (67) 283-68-43
- +380 (50) 534-77-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
ADR162203 BLUE PRINT Фільтр повітрянийНемає в наявності
452 ₴
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
ADR162203 BLUE PRINT Фільтр повітряний
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Blue Print |
| Код запчастини | ADR162203 |
| Тип фільтра | Вставка |
| Довжина | 243 мм |
| Ширина | 134 мм |
| Висота | 66 мм |
| Сумісність з маркою | Renault |
| Сумісність з моделлю | Scenic, Megane, Fluence |
- Ціна: 452 ₴
