ADN12249 BLUE PRINT Фільтр повітряний
- Немає в наявності
259 ₴
+380 (67) 283-68-43
- +380 (50) 534-77-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
ADN12249 BLUE PRINT Фільтр повітрянийНемає в наявності
259 ₴
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
ADN12249 BLUE PRINT Фільтр повітряний
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Blue Print |
| Код запчастини | ADN12249 |
| Тип фільтра | Вставка |
| Довжина | 230 мм |
| Ширина | 135 мм |
| Висота | 34 мм |
| Сумісність з маркою | Infiniti, Nissan |
| Сумісність з моделлю | Tiida, Note, Almera, Q50, Qashqai, Micra |
- Ціна: 259 ₴
