ADK82335 BLUE PRINT фільтр палива
- Немає в наявності
0,01 ₴
+380 (67) 283-68-43
- +380 (50) 534-77-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
ADK82335 BLUE PRINT фільтр паливаНемає в наявності
0,01 ₴
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
ADK82335 BLUE PRINT фільтр палива
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Blue Print |
| Код запчастини | ADK82335 |
| Тип фільтра | Вставка |
| Висота | 52 мм |
| Внутрішній діаметр | 20 мм |
| Зовнішній діаметр | 71 мм |
| Сумісність з маркою | Dacia, Opel, Suzuki, Renault |
| Сумісність з моделлю | Laguna, Samurai, Trafic, Solenza, Kangoo, Clio, Megane |
- Ціна: 0,01 ₴
