ADK82327 BLUE PRINT фільтр палива з ущільнюючим кільцем
- Немає в наявності
0,01 ₴
+380 (67) 283-68-43
- +380 (50) 534-77-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
ADK82327 BLUE PRINT фільтр палива з ущільнюючим кільцемНемає в наявності
0,01 ₴
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
ADK82327 BLUE PRINT фільтр палива з ущільнюючим кільцем
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Blue Print |
| Код запчастини | ADK82327 |
| Тип фільтра | Вставка |
| Внутрішній діаметр | 12 мм |
| Висота | 101 мм |
| Зовнішній діаметр | 68 мм |
| Діаметр ущільнювального кільця | 85 мм |
| Сумісність з маркою | Citroen, Peugeot, Opel, Lancia, Suzuki, Chevrolet, Fiat, Saab |
| Сумісність з моделлю | Signum, Doblo, Boxer, Ducato, Jumper, Ypsilon, Epica, Swift, SX4, Captiva, Punto, 9-3, 9-5, Wagon R, Tigra, SX4 S-Cross, Zafira, Grande Punto, Combo, Meriva, Astra, Corsa, Croma, Vitara, Vectra, Ignis |
- Ціна: 0,01 ₴
