ADK82324 BLUE PRINT фільтр палива з ущільнюючим кільцем
- Немає в наявності
0,01 ₴
+380 (67) 283-68-43
- +380 (50) 534-77-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
ADK82324 BLUE PRINT фільтр палива з ущільнюючим кільцемНемає в наявності
0,01 ₴
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
ADK82324 BLUE PRINT фільтр палива з ущільнюючим кільцем
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Blue Print |
| Код запчастини | ADK82324 |
| Тип фільтра | Вставка |
| Внутрішній діаметр | 14 мм |
| Висота | 66 мм |
| Зовнішній діаметр | 78 мм |
| Діаметр ущільнювального кільця | 93 мм |
| Сумісність з маркою | Citroen, Peugeot, Lancia, Suzuki, Fiat |
| Сумісність з моделлю | 307, Jumpy, C4, C5, Partner, Zeta, Expert, 406, 206, Grand Vitara, Ulysse, Scudo, Berlingo, 607 |
- Ціна: 0,01 ₴
