ADH22342 BLUE PRINT фільтр палива з ущільнюючим кільцем
- Немає в наявності
0,01 ₴
+380 (67) 283-68-43
- +380 (50) 534-77-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
ADH22342 BLUE PRINT фільтр палива з ущільнюючим кільцемНемає в наявності
0,01 ₴
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
ADH22342 BLUE PRINT фільтр палива з ущільнюючим кільцем
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Blue Print |
| Код запчастини | ADH22342 |
| Тип фільтра | Вставка |
| Висота | 123 мм |
| Внутрішній діаметр | 16 мм |
| Зовнішній діаметр | 67 мм |
| Сумісність з маркою | Honda |
| Сумісність з моделлю | Civic, Accord, CR-V |
- Ціна: 0,01 ₴
