ADH22261 BLUE PRINT Фільтр повітряний
- Немає в наявності
0,01 ₴
+380 (67) 283-68-43
- +380 (50) 534-77-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
ADH22261 BLUE PRINT Фільтр повітрянийНемає в наявності
0,01 ₴
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
ADH22261 BLUE PRINT Фільтр повітряний
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Blue Print |
| Код запчастини | ADH22261 |
| Тип фільтра | Вставка |
| Довжина | 225 мм |
| Ширина | 155 мм |
| Висота | 40 мм |
| Сумісність з маркою | Honda |
| Сумісність з моделлю | Civic |
- Ціна: 0,01 ₴
