ADF122320 BLUE PRINT фільтр палива з ущільнюючим кільцем
- Немає в наявності
0,01 ₴
+380 (67) 283-68-43
- +380 (50) 534-77-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
ADF122320 BLUE PRINT фільтр палива з ущільнюючим кільцемНемає в наявності
0,01 ₴
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
ADF122320 BLUE PRINT фільтр палива з ущільнюючим кільцем
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Blue Print |
| Код запчастини | ADF122320 |
| Тип фільтра | Вставка |
| Висота | 113 мм |
| Внутрішній діаметр | 23 мм |
| Зовнішній діаметр | 81 мм |
| Діаметр ущільнювального кільця | 87.5 мм |
| Сумісність з маркою | Volvo, Ford |
| Сумісність з моделлю | V40, S40, S60, V70, XC60, XC70, V50, Mondeo, S80, C30, C70 |
- Ціна: 0,01 ₴
